Адміністрація вирішила продати даний сайт. За детальною інформацією звертайтесь за адресою: rozrahu@gmail.com

Проблеми синхронізації у каналах комп’ютерних мереж.

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
Інститут комп’ютерних технологій, автоматики та метрології
Факультет:
Не вказано
Кафедра:
Захист інформації

Інформація про роботу

Рік:
2024
Тип роботи:
Державний іспит
Предмет:
Комп’ютерні мережі
Варіант:
3

Частина тексту файла

Проблеми синхронізації у каналах комп’ютерних мереж. Проблеми синхронізації можна вирішити декількома способами : 1) синхронне передавання виділяється спеціальною лінією якою передається сигнал тактової частоти, так званий синхросигнал. В скрученій парі або в коаксіальному кабелі передається по другому дроту. Синхронне передавання може бути і без окремої лінії. Також у проміжках між передаванням даних. 2) Асинхронне передавання. Якщо у проміжках між передачею даних синхросигнал не передається або асинхронний або з авто налагодженням. При асинхронному передаванні потік бітів ділиться на байт. Приймач та передавач мають вбудований генератор. Перед кожним байтом передається спеціальний біт, який називається стоп-біт. Він передається також, коли канал вільний. Під час переходу з високого рівня на нижній генератор пропускає 1 біт і починає приймати. Прикладом такої передачі є так зване „манчестерське кодування”. Тактовий генератор приймача синхронізується під час передавання кожного біта у випадку переходу з високого рівня на низький у середині інтервала біта. Якщо інформація не передається, то генератори приймача і передавача розладнані. Тому перед передаванням передається спеціальна послідовність бітів – преамбула – для синхронізації передавача і приймача. Досить часто виникає необхідність передавати інформацію неперервну на значні відстані для подальшої обробки. Виникає задача перетворення в такий спосіб який давав би можливість перетворювати цифровий сигнал в аналоговий без втрат. Для такого перетворення була запропонована імпульсна кодова модуляція. Спочатку цей аналоговий сигнал дискритизується. Переваги імпульсно-кодової модуляції: 1) Цифрове передавання дає змогу додатково захистити сигнал з допомогою завадостійкого кодування. 2) При цифровому передаванні припадає необхідність в модуляції демодуляції при переході через комутатор. 3) Спрощуються та здешевлюється апаратура. Використання цифрових кодів дає змогу виконувати операцію стискання, а це підвищує ефективність використання каналу. приймач / передавач пристрій спряження апаратура цифрового інтерфейса MAU шина CPU сигнал на передавання сигнал на приймання дані в цифровій формі H L NRZ L H манчестерське кодування 1 1 1 0
Антиботан аватар за замовчуванням

01.01.1970 03:01

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини